הורות

בכורה עולמית בישראל: ברסה – התערוכה

ברסה - התערוכה ברסה – התערוכה

בין התאריכים 15.7-31.8 תנחת בהיכל הטוטו בחולון תערוכה של מועדון הכדורגל ברצלונה. ברסה – התערוכה היא תערוכה אינטראקטיבית ראשונה מסוגה, שעושה את הופעת הבכורה שלה אצלנו בישראל.

בשנים האחרונות הפך הקהל הישראלי למוביל בצמרת רוכשי הכרטיסים למשחקים של ברצלונה בקמפ נואו, הרבה לפני מדינות עם מיליונים רבים של תושבים פי כמה מישראל. התופעה מקבלת כעת חיזוק משמעותי עם ההודעה הרשמית שפרסמה קבוצת ברצלונה, על השקתה של התערוכה הייחודית שתביא את חוויית מועדון הכדורגל ברצלונה וקמפ נואו לישראל.

הביקור בתערוכה ידמה מסע של ילד המצטרף אל 'לה מאסיה' (אקדמית הצעירים של הקבוצה), מהרגע שהוא מופיע לראשונה במדי ברצלונה דרך פריטי אספנות, גביעים ומדים שהכוכבים הגדולים לבשו בגאווה עד שלבסוף הוא הופך לשחקן בקבוצה העומד בשורה אחת עם הכוכבים הגדולים ביותר כמו ליאו מסי.

המיצג ייפרס על שטח של כ-1,500 מטרים ויכלול מסלול המורכב מ-8 חדרים עמוסי טכנולוגיה חדשנית וייחודית שהותאמה במיוחד לצורכי התערוכה. בתערוכה יופעל חלל אינטראקטיבי בו יוכלו המבקרים לבעוט, להתמסר ואף "לעלות" על הדשא בקמפ נואו, לשמוע את קריאות הקהל ביציעים ולהרגיש כמו שחקנים בקבוצה, רגע לפני משחק חשוב. הפעילות תתקיים תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות במידה ויהיו כאלו.

ברסה - התערוכה | יח"צ
ברסה – התערוכה | יח"צ

ז'ואן לאפורטה נשיא מועדון הכדורגל ברצלונה: "באמצעות הפרויקט "בארסה – התערוכה" ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שבתערוכה, יוכלו אוהדי הקבוצה וחובבי כדורגל ברחבי העולם להיכנס ולקחת חלק בעולם המרגש של בארסה ולהכיר את כל מה שהפך אותנו למועדון ייחודי. זהו שלב נוסף בתוכנית שלנו להתקרב לאוהדי המועדון, במיוחד בתקופה בה אנו חיים. אני רוצה להודות ולברך את כל מי שאיפשר את הפרויקט הזה ולהזמין את כל האוהדים שלנו בישראל ליהנות מהחוויה.

גיא בסר, מנכ"ל קבוצת בלוסטון אמר: "שמחים להביא לציבור הישראלי את תערוכת הספורט המובילה בעולם ולהעניק לו את ההרגשה העוצמתית של ביקור בקאמפ נואו כאן בארץ. הפרויקט המרהיב, יפתח מחדש את שעריה של מדינת ישראל לתערוכות בין לאומיות".

על ההבאה וההפקה של התערוכה בישראל אחראיות: חברת שטראוס הפקות (ארה"ב-ישראל), קבוצת הפורום, קבוצת בלוסטון וחברת הדרן. התערוכה בתמיכת שגרירות ספרד בישראל.

עבור התענוג תאלצו להיפרד מ- 139 שקלים, אבל אין ספק כי מדובר באחת התערוכות האטרקטיביות לילדים בקיץ הקרוב (וגם להורים שלהם). לכרטיסים: 9965*.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות