הורות

ים של אהבה: לרגל חודש הגאווה Fiverr השיקה ספר ילדים על כל סוגי המשפחות

מתוך הספר ים של אהבה מתוך הספר ים של אהבה

Fiverr, החברה המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד ומחברת בין עסקים לפרילנסרים בכל רחבי העולם, חברה אל שלושה מחברי קהילת הפרילנסרים המוכשרים שלה, שהם גם חברי הקהילה הגאה ליצירת ספר ילדים בשם Sea the Love העוסק בגיוון, קבלה וייצוג של תאי משפחה שונים.

ים של אהבה, ספר על כל סוגי המשפחות | באדיבות Fiverr
ים של אהבה, ספר על כל סוגי המשפחות | באדיבות Fiverr

את הקונספט לספר הגו זוג היוטיובריות האנגליות רוז ורוזי, בעלות ערוץ יוטיוב המונה מעל למיליון מנויים בו הן מעלות מדי שבוע סרטונים קומיים הנוגעים לנושאי הקהילה הגאה. עם תינוק ראשון בדרך, רוז ורוזי רצו ליצור ספר המשקף את המגוון של סוגי המשפחות שאינן מסורתיות. Sea The Love: ספר על משפחות, הבוחן נושא זה דרך כיתה של חיות ים צעירות.

רוז ורוזי שהגו את הרעיון לספר | Chui Photography
רוז ורוזי שהגו את הרעיון לספר | Chui Photography

הסיפור עוקב אחר דאש הדולפין כשהוא מבלה את היום הראשון ללימודים בשיחות עם תלמידים מהכיתה המספרים לו מה מיוחד במשפחה שלהם, תוך כדי השיח עולים הנושאים של קבלת השונה וההבנה שמה שבאמת מגדיר משפחה הוא לא מיהם חברי המשפחה אלא האהבה שהם חולקים זה לזה.

יחד עם רוז ורוזי, שיצקו את הרעיון לספר, עבדו עליו גם חברי קהילת Fiverr נוספים – ג'פרי ספיווי, סופר אמריקאי, חבר הקהילה הגאה, העובד במשרה מלאה כקופירייטר ועורך ספרות והמאיירת ג'ודי קאופמן מברצלונה, גם היא חברת הקהילה הגאה, שכבר איירה מספר ספרי ילדים לספרים שפורסמו ברחבי העולם.

הספר זמין להורדה בחינם בעברית, אנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, איטלקית והולנדית. להורדת הספר לחצו כאן.

 

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות