בריאות

מרפאות חדשות נחנכו בבית החולים ברזילי

במרכז הרפואי באשקלון נפתחה מרפאה למטופלים עם מחלת כליות בשילוב סוכרת שאינה מאוזנת, וכן מעבדה להפריה חוץ גופית

המרכז הרפואי ברזילי השיק מעבדת IVF חדשה, הבנויה כחדר סטרילי ועומדת בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים (ISO9001:2015) ושל משרד הבריאות, ובהתאם לדרישות תקן ה-JCI.

במעבדה פועל מכשיר אמבריוסקופ המתקדם ביותר בתחום. מדובר באינקובטור לגידול עוברים המאפשר צילום ומעקב בזמן אמת אחר התפתחות העוברים, וזאת בתנאים מיטביים וללא צורך בהוצאתם וחשיפתם לסביבה החיצונית.

בנוסף, לאחרונה החלה המעבדה לקחת חלק בניתוחים ייחודיים להגדלת פוריות האישה – IVA-In Vitro Activation. מדובר בניתוחים שנותנים מענה לנשים עם רזרבה שחלתית נמוכה – השחלה עוברת שפעול והשתלה בבטן האישה. אפשרות טיפולית נוספת לנשים עם רזרבה שחלתית נמוכה היא הפעלה של הביציות בשחלה.

יחידת ה-IVF של המרכז הרפואי ברזילי מציעה את כל מגוון הטכנולוגיות הקיימות לטיפול בזוגות עם בעיות פריון:

הפריית ביציות בשיטת הזרעה או בשיטת מיקרומניפולציה.

גידול עוברים במערכת אמבריוסקופ.

הערכת עוברים, בחירת העוברים  המובילים והחזרתם  לרחם.

הקפאת עוברים והפשרתם.

הקפאת ביציות לשימור פוריות והפשרתן.

אבחון גנטי PGD עבור זוגות נשאי מחלות גנטיות.

תרומת ביצית בארץ.

הקפאת זרע לשימור רפואי, ושאיבת זרע TESA.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "המרכז הרפואי ברזילי מיישם תכנית חומש לשיפור כלל השירותים הרפואיים, ובתוך כך אנו מחדשים ומשפרים את שירותי היחידה להפריה חוץ גופית ולפריון. לצד המעבדה החדישה והמובילה בתחומה, היחידה המחודשת מעניקה יחס אישי ומענה מקיף שכולל במקום אחד את כל תהליך הפריון, במרחב נעים ומזמין, עם הציוד הטכנולוגי הכי מתקדם שיש ועם התייחסות רגשית ונפשית".

כמו כן, המרכז הרפואי ברזילי החל להפעיל מרפאה חדשה וייחודית בישראל, עבור מטופלים עם מחלת כליות שסובלים גם מסוכרת שאינה מאוזנת. במסגרת המרפאה, החולים ייבדקו ויטופלו על ידי מנהלת המערך הנפרולוגי במרכז הרפואי ברזילי, ד"ר נעמי לוין-יינה, בשיתוף עם לינדה פרז – אחות קלינית מומחית בסוכרת.

שתף את הכתבה ב:

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות