בר סימן-טוב, אני מקווה שיש לך עורכי דין טובים לקראת וועדת החקירה.

אתה אישית אחראי למנגנון ההפחדה ההמוני, להתנהלות רשלנית בכל נושא הבדיקות, הטלת אימה על הציבור ולהמשך הסגר ולאבדן פרנסה.

בוועדה בוודאי תטען שאתה רק המלצתה ושראש הממשלה והשרים הם שקיבלו את ההחלטות.

אז תקשיב טוב, ראש הממשלה והשרים יתנערו ממך ויפילו את כל התיק עליך ועל המשרד הכושל בניהולך.

הייתי מעביר החלטה בכנסת, שעד שלא נפתח אחרון העסקים, לא תשולם משכורת לא לך ולא לחברים המדושנים שלך מהאוצר, בטח לא לעשרות השרים ושאר העסקנים.
ניחוש שלי, יום אחרי ההחלטה שלא לשלם את משכורתך, כל העסקים וכל החנויות יפתחו. אל תבלבל לנו את המוח עם איטליה, ספרד ושאר העולם. אנחנו לא שם וממש לא בזכותך.
ועוד משהו נכבדי, בעוד 3 חודשים כשבאמת תתחיל הקטסטרופה הכלכלית (עכשיו זה רק משחק מקדים) כשחל"ת תהפוך לפיטורים, ההלוואות ינוצלו, המצוקות הנפשיות יצוצו, אז נעשה השוואה עם שאר מדינות העולם.

במדינה שגם ככה שוחטת את אזרחיה במיסים, ביוקר דיור, בחוסר שוויוניות, מדינה שאוכלת יושביה בלי קורונה, מדינה שה-OECD קובע שההוצאה לתלמיד בבתי הספר היסודיים נמוכה ב-20% מהממוצע, שמספר התלמידים הממוצע בכיתה בחינוך היסודי עמד על 28 לעומת 23 במדינות המפותחות, חינוך שנמצא אי שם בתחתית, מקום ה- 40 המביש בדירוג פיז"ה, כל מה שהיה חסר זה אותך ואת חבריך המנכ״לים שינהלו את המשבר הזה ביחד עם ראש הממשלה.


בר סימן-טוב היקר, ספר ייכתב עליך ועל חבריך בוועדה, קרוב לוודאי כזה שיכריז על סיום כהונתך ועוד כמה גאונים תאווי כוח כמוך, אבל לכל מאות אלפי האנשים הנפלאים שכל רצונם לחיות בשקט, לפרנס, לחיות בכבוד עם משפחתם, להם זה כבר לא יעזור.

בר סימן-טוב, תתחיל להתכונן לוועדת החקירה… אהה רגע שכחתי, אתה בעצם מתכונן לוועדה מהיום הראשון.