גיל קראוס

עו"ד גיל קראוס

"כל תיק שבו אני עוזר ללקוח, עושה לי טוב"

עו"ד גיל קראוס

"כל תיק שבו אני עוזר ללקוח, עושה לי טוב"

gil@eghert-kraus.co.il

עו"ד גיל קראוס: "גם אם אתה חושב שיש לך תיק טוב – אין אפשרות לצפות את הנולד"

הוא מתמחה בתביעות נזיקין מזה למעלה מעשור וחצי, נאבק ללא חת למען לקוחותיו כאשר הוא רואה לנגד עיניו רק דבר אחד: "עושה את הכל על מנת לממש את זכויותיהם על הצד הטוב ביותר"

 

אדם הולך לתומו ברחוב ומועד בגלל בור פתוח, אדם אחר נופל מסולם במהלך עבודתו ונפצע, עוד אדם ניגש לקבל טיפול שיניים ובמקום לקבל את התוצאה הרצויה, נגרם לו נזק. אלו רק מספר מועט של דוגמאות המעידות על התחום הרחב של תביעות נזיקין בישראל, הנגרמות הן בשל רשלנות או עקב התנהלות לא מקצועית ואף מסוכנת מצד הרשויות או גורמים פרטיים.

מי שנלחם בתופעות הללו מזה 16 שנים ללא הרף הוא עו"ד גיל קראוס (43, נשוי+4) המתמחה בתחום נזקי הגוף, ביטוח, רשלנות רפואית וכן מסייע ללקוחותיו בתביעות מסוגים שונים כנגד המוסד לביטוח לאומי.

"אירועי נזיקין שונים יוצרים עילה להגשת תביעה", כך לדבריו. "הבעייתיות מתחילה כאשר אדם נפגע וניגש לתבוע את מבוקשו, הוא נתקל בשלל מונחים משפטיים וקשיים בירוקרטיים במוסדות שונים שעלולים לבלבל אותו ולמנוע ממנו לקבל את מה שמגיע לו".

עו"ד קראוס לא נותר אדיש ומפעיל את כישוריו המשפטיים, כמו גם את ניסיונו הרב, על מנת לסייע ללקוחותיו לפתוח דלתות ולעמוד בגאון מול נבכי הבירוקרטיה הישראלית המתישים. "אני מבין לליבם של הנפגעים ומודע לקשיים איתם הם נאלצים להתמודד", הוא מספר. "אנחנו עדים לתופעה מוכרת בה חברות הביטוח מנסות למזער או לדחות את התביעות כנגדן. העבודה שלי היא לפעול במקצועיות ובתבונה כדי לסייע לנפגעים לקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם על פי חוק, וכן לממש את זכויותיהם על הצד הטוב ביותר מול המוסד לביטוח לאומי ומוסדות אחרים'.

יש לך רגעים בהם אתה מסיים תיק ומרשה לטפוח לעצמך על השכם?

"כל תיק שבו אני עוזר ללקוח, עושה לי טוב. אם להתמקד בתיק אחד ספציפי, הרי שאחד התיקים שנצרבו אצלי בזיכרון ובו טיפלתי לפני למעלה מעשור, היה של אישה שנפגעה בתאונת דרכים והגיעה אליי לאחר שסבלה מפגיעות גופניות רבות. היא הגיעה לייעוץ כשהיא בסערת רגשות, לאחר שמספר מומחים שמונו מטעם בית המשפט, קבעו פה אחד כי אין לה כל נכות כתוצאה מהתאונה. המשמעות המשפטית של קביעה שכזו היא פיצוי עלוב בסך כמה אלפי שקלים בודדים.

"באותה תקופה החלו להתפרסם מאמרים הקושרים בין פגיעה פיזית לבין התפתחות מחלת 'פיברומיאלגיה'. בהתאם להמלצותיו, אותה אישה אכן ביצעה בדיקה בקופת חולים, שם התגלה כי היא אכן חולה במחלה. אחרי מאבק עיקש של 7 שנים, נקבעה לאותה אישה 50 אחוזי נכות ופיצוי של מאות אלפי שקלים. עבורי זו הייתה גאווה אדירה ותחושה מופלאה שאכן הצלחתי לסייע לאישה לעמוד על זכויותיה ולא להתכופף אל מול המערכת המשפטית".

gil@eghert-kraus.co.il
נגישות