פלילי

אנס אחד ביום: בני שכטר – הגניקולוג שניצל את מעמדו

ד"ר בני שכטר ד"ר בני שכטר

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. המשטרה אולי מפקחת, אבל לפעמים אפילו השכנים הקרובים לא יודעים מי הוא הדייר החדש. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיסים חיים של כל כך הרבה נשים.

שם: ד"ר בני שכטר, גניקולוג וסקסולוג.

במה הורשע: שלושה מקרים של מעשים מגונים במרמה במטופלות.

תאריך הרשעה:  19/10/2020.

מה הוא עשה: במסגרת עבודתו ביצע בשלוש מתלוננות פרוצדורה שנועדה "להביא אותן לעוררות מינית". לטענתו כחלק מטיפול לגיטימי. המתלוננות ובית המשפט סברו אחרת.

העונש שקיבל: 18 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצוי בגובה של כ-145 אלף שקלים.

ציטוט שופט/ת:

  • "הנאשם ביצע את העבירות בשלוש מתלוננות, תוך שהוא מנצל את האמון שנתנו בו, לאחר שהגיעו אליו לטיפול רפואי… המעשים שביצע שכטר במטופלות חרגו מגדרי הטיפול הלגיטימי ונעשו ללא הסכמתן".
  • "גם לטיפול יש גבולות, ערך כבוד האדם אינו נותר מחוץ לקליניקה הרפואית. ההיתר לטפל בנשים אינו כולל היתר לפגוע בכבודן ולבצע פעולות שלא עולות בגדר טיפול. הוכח שהנאשם לא הסתפק בבדיקה, והניח מכשיר רוטט על איבר מינן וביקש לציין את תחושתן של עוררות מינית. מצאנו את עדותן כמהימנה והתוצאה היא ברורה – פעולות אלו אינן חלק מטיפול לגיטימי".

כתבות נוספות של זצ בנושא בני שכטר:

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות