פלילי

אנס אחד ביום: שחר רימוני – תקף מינית בת 10

אנס אחד ביום: אלכסנדר לוז'קין אנס אחד ביום

הם טורפים, הם מסוכנים, ואנחנו לא ניתן להם להישכח. האנסים המורשעים הללו, גם אם יושבים כרגע בכלא, מחכים לרגע שבו יוכלו שוב להסתובב חופשיים בלי שאף אחד ידע או יכיר במסוכנות שלהם. בשביל זה אנחנו פה, עם הרשימה השחורה של האנסים. אנחנו נפרסם כל יום שם אחר ואת הסיפור שמאחורי הרשעתו, ונרכז את כולם במקום אחד כדי שלא ישכחו אף פעם מי הם אותם אנשים שפירקו לרסיים חיים של כל כך הרבה נשים.

 

שם: שחר רימוני

קצת על הנבל: בן 21

במה הורשע: ביצוע מעשה אונס בילדה בת 10

תאריך הרשעה:  07/01/2021

מה הוא עשה: בחודש יוני 2020 פרץ לדירה בחיפה, הסתובב בחדרים ונכנס לחדר השינה של הילדה. הוא הבחין בה ישנה, סגר אחריו את הדלת ואז ניגש למיטתה והתכופף בצמוד אליה. הוא החל לגעת ברגליה, והיא התעוררה משנתה בשל המגע. אז תקף אותה מינית ולאחר מכן נמלט מן הדירה. זמן קצר לאחר האירוע הוא נעצר ובמהלך חקירתו נלקח לזירה ושם ביצע שחזור של המעשים. הוא הודה בכל העבירות שיוחסו לו בכתב האישום

העונש שקיבל: 17 שנות מאסר

ציטוט פרקליטי הנפגעת ומשפחתה: "ההחלטה של הנאשם לקחת אחריות הנה החלטה נכונה וראויה בנסיבות האירוע המזעזע הזה. לקיחת האחריות שמה קץ לטענות שנטענו בזמנו, שהאיש הלא נכון נתפס, וכי מדובר באדם שהודה על לא עוול בכפו. העובדה שהעבריין הורשע ולקח אחריות מנחמת במידת מה את המשפחה בכך שלא יאלצו לפגוש אותו בבית המשפט ולא יועלו טענות לגבי מהימנות המתלוננת. הרחקתו מהציבור לתקופה הארוכה ביותר האפשרית תביא טיפה מזור למשפחה בשעה קשה זו".

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות