כללי

שוטר מג"ב הכה את אשתו ואיים להרוג אותה

שוטר בעבודה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה שוטר בעבודה. למצולמים אין קשר לנאמר בכתבה

אחרי הרצח של דיאנה רז מהיישוב נעלה בידי בעלה השוטר אמיר רז, באה עוד תזכורת לאלימות של לובשי מדים מחוץ לשעות העבודה. בכתב אישום שהוגש לבית משפט השלום בבאר שבע נגד שוטר מג"ב אלחנן טויטו, מיוחסים לו תשעה מקרים של תקיפה בנסיבות מחמירות כלפי בת זוגו וכמה עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, איומים והחזקת נשק שלא כדין.

על פי כתב האישום, בתקופה הרלוונטית לכתב האישום, שירת הנאשם כשוטר בשירות חובה במג"ב וכן כשוטר קבע ביחידה שחר 101 במג"ב (היחידה שאחראית על הלחימה בפשיעה), ובמסגרת תפקידו, החזיק הנאשם נשק משטרתי.

מכתב האישום עולה, כי בהזדמנויות רבות בין השנים 2021-2016, נהג הנאשם באלימות פיזית ומילולית כלפי בת זוגו, תוך גידופים, השפלות, זריקת חפצים ואיומים, לעתים בנוכחות בנם של בני הזוג בן השנתיים. הנאשם תקף את בת זוגו וגרם לה לחבלות, סטר בפניה והכה אותה באמצעות אגרופים, קילל אותה ואיים עליה, תוך פגיעה בחפצים שונים בבית.

לפני כשבועיים, איים הנאשם על בת זוגו שהוא יכול להרוג אותה ואמר לה סמוך לחודש ספטמבר, בעקבות פרסום על אירוע של ניסיון רצח אישה בידי בעלה, כי היום זה באופנה להרוג אנשים. בחיפוש בביתו וברכבו של הנאשם נמצאו מאות כדורים ותחמושת שלקח הנאשם שלא כדין מהמשטרה.

המחלקה לחקירות שוטרים ביקשה לעצור את טויטו עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו. מבקשת המעצר עלה, כי המדובר בהתנהגות חוזרת ונשנית שלו כלפי בת זוגו, המבססת חשד להתנהגות סדרתית ולקיומו של סיכון ממשי מצדו של טויטו, סיכון שמתחזק כאשר מדובר בשוטר, אשר מחזיק בנשק.

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות