מדיני

המנהיג, הממלכתי, הביצועי, האנטי חרדי והסבא הידידותי

המועמדים לרה"מ מטעם עצמם המועמדים לרה"מ מטעם עצמם

בקול ענות חלושה נשמעה יריית הפתיחה בקמפיין הבחירות של המפלגות המתמודדות לכנסת ה-24 בבחירות שיתקיימו, בפעם הרביעית מזה שנתיים, ב-23 במרץ 2021.

מפלגת הישראלים השיקה אתמול את הקמפיין שלה עם מודעות ושלטי חוצות שנפרסו ברחבי המדינה. בשלטים מוצג העומד בראש המפלגה, רון חולדאי, כמתחרה הרלוונטי היחיד בנתניהו לתפקיד ראש הממשלה, עם הסלוגן: "יש בישראל רק שני מנהיגים – בחרו את שלכם".

אותו הנרטיב ליווה גם את סרטוני התחלת הקמפיין של המפלגה.

במפלגתו של גדעון סער, תקווה חדשה, השיקו את קמפיין "זום מטולה עד אילת". סער הציג את האולפן וירטואלי של המפלגה שילווה אותם במהלך כל תקופת הבחירות, ואליו, לדבריו, יוזמנו אזרחים "לשמוע, להשמיע ולשאול, כל מה שמעניין אתכם".

עם פודיום ממלכתי ותפאורת דגלים מאחוריו, נראה שגם סער פועל להרגיל את הצופים לראות אותו בתפקיד ראש הממשלה, ולמצב את עצמו כמתחרה המוביל.

 

במפלגת ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן בחרו לתקוף את הכניעה המתמשכת של נתניהו לסחטנות של המפלגות החרדיות, במשבר הקורונה ובכלל.

בליכוד בחרו להתמקד ב…חיסונים – בהגעתם המהירה לישראל, בסקפטיות שהביעו רבים על לוח הזמנים האופטימי, ובהישג באופן כללי – אותו מייחסים במפלגה לנתניהו.
"הרבה פוליטיקאים, מנהיג אחד", אומר הקמפיין. וחיסונים.

במסיבת העיתונאים שקיים אתמול יושב ראש כחול לבן בני גנץ – קרא החליפי לשעבר לאיחוד במפלגות המרכז-שמאל תוך הצהרה שיסכים לוויתורים אישיים.

"אני קורא לכל מי שישראל חשובה לו לוותר על האגו ולהתאחד" אמר גנץ, "לפיד, חולדאי, בוגי, שלח, ליברמן, הורוביץ, שמולי, זלִיכה… בואו ניפגש. נמצא את השיטה. נמצא את הדרך. בואו כבר מחר. ניכנס לחדר. אם האגו יילך", הכריז גנץ, "ביבי ילך".

עוד אמר גנץ כי טעה כשלחץ את ידו של נתניהו שהוא "מפר הבטחות סדרתי", וכי עכשיו מגיע זמן התשלום ש"האדם הזה עשה ועושה למדינת ישראל". כך בלשונו.

במפלגת ימינה רצים על הטיקט של העשייה, בנט בא לעבוד, לעומת כל השאר שעסוקים בשאלה כן או לא ביבי.

גם במפלגת מרצ בחרו להתמקד בעשייה של המפלגה.

מחוק התספורות של זהבה גלאון, דרך חוק חופשת הלידה לאבות שהובילה תמר זנדברג ועד מאבק הנכים של אילן גילאון.

 

ועם הסרטון החמוד ביותר יצאו מפלגת ותיקי ישראל, בראשות ראש המוסד לשעבר, דני יתום.

"הגיע הזמן להכניס את סבא וסבתא לכנסת", כתבו בעמוד הפייסבוק של המפלגה, "הגיע הזמן שהדור שבנה פה את המדינה יהיה חלק מהנהגת המדינה!

שתפו בפייסבוק, בוואטסאפ, באינסטגרם, באס אמ אס, נכתב בפוסט "ולדור שלנו – אפילו עם יונת דואר".

הומור עצמי אנחנו אוהבים.

 

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות