אודות זצ

אתה האור

זצ נולד בחורף 2020, בעיצומה של מגפה שיצרה משבר של ממש במדינת ישראל – אך זהו אינו המשבר היחיד שמדינת ישראל מתמודדת איתו. נראה כי כמעט בכל תחום במדינה ניתן למצוא משבר, שבר או שסע מדמם. בכלכלה, בחברה, בתקשורת, במערכת הפוליטית, במערכת הבריאות, במערכת החינוך: דומה כי המוסדות שעליהם גדלנו, כל מה ומי שסמכנו עליהם שיעמדו לצדנו בזמן משבר, נמצאים בשלבי התפוררות.

זצ קם כי אנו מאמינים שזו תקופה שבה אסור לשבת בשקט. שמנו לנו למטרה לבחון בכל יום מחדש את היעדים הראויים, ולכוון לשם. נעמוד בציווי העיתונאי לא להסתפק בהצגת העימות בין אלה המספרים שעכשיו חמסין לבין אלה הטוענים שסופת ברקים משתוללת, אלא לפתוח את החלון, לבדוק מהו מזג האוויר ולדווח את האמת.

אנו מאמינים בתקשורת שיודעת להיות בוטה, ומתחייבת לא להתחנף. תקשורת הגונה שאינה מסווה את עמדתה, ואינה מתעלמת מעמדות הפוכות.

המחויבות העיתונאית שלנו היא ליצור אתר חדשות ללא מורא ומשוא פנים, ואיננו שוכחים לרגע שהמחויבות המקצועית, האזרחית והאנושית שלנו היא קודם כל אליכם, הקהל שלנו. 

אנו לא מפלגתיים, ואף אדם, גוף או גורם אינו חסין מבחינתנו מביקורת. זצ הוא אתר נקי מתוכן שיווקי וכזה גם יישאר. אנחנו מתכוונים להיות – ונהיה – אחד מכלבי השמירה הנמרצים ביותר של הדמוקרטיה הישראלית השבירה.

(צילום: רוני בק)

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא Zets_72DPI_Red_Heb.jpg
נגישות